Café

Štýlová kaviarnička v centre mesta


Kaviareň 4 Sochy bola otvorená v roku 2014. Nachádza sa na prízemí historického domu na hlavnej ulici. Jej zariadenie sme prispôsobili historickému charakteru celého domu, ktorý získal ocenenie ministerstva kultúry "Národná kultúrna pamiatka roku 2010". Názov 4 Sochy je odvodený od 4 sôch, ktoré sa nachádzajú na streche domu. Sú to sochy z roku 1791 od sochára Kovácsa z Budapešti a predstavujú štyri ročné obdobia.

Kaviareň je známa hlavne svojou výnimočnou kávou Ebenica. Táto slovenská 100% arabica patrí medzi TOP 10 káv Európy. Je to zmes tých najlepších  odrôd z Latinskej Ameriky, Afriky a Ázie. Je pražená na Slovensku a jej chuť je jedinečná. Naši baristi sú profesionáli a presne vedia ako pripraviť správne ristretto, alebo Cappuccino.

Domáce zákusky patria ku káve. Naše zákusky nie sú mrazené polotovary, ale všetko čerstvé, poctivé, domáce delikatesy, niektoré samozrejme aj bezlepkové.

Ponúkame ešte široký výber alkoholu, regionálnych vín, čajov, domácich limonád vlastnej výroby a na terase aj naše sendviče a šaláty.

Otváracie hodiny:

Pondelok - Sobota  8:00 - 22:00

Nedeľa                    9:00 - 20:00

 

 

Facebook